Trend pro podzim 2017: Vše, co se třpytí

Třpytivé trendy podzim 2017

Říká se, že módní trendy se neustále točí v určitém kolečku. Letošní podzim se tak trochu vrací do třpytivých devadesátek plných diskotékových pecek. Nutno však dodat, že je návrat opravdu jen částečný, protože si třpytivé modely zachovávají určitou modernu.

Módní kousky se drží podzimních barev jako černá, šedá, béžová a oranžová. Třpytivé kousky se doplňují nadčasovým oblečením jako třeba černé sako v kombinaci se třpytivými šaty. Svetry mají většinou jen třpytivé proužky, boty mají třpytivé ozdoby, ale např. podzimní sukně v béžově barvě je třpytek plná.

Že se jedná o celosvětový trend, dokládají některé snímky známých celebrit ve třpytivých róbách jako např. Cameron Diaz, Gwyneth Paltrow, Karolina Kurkova, Rihanna, Scarlet Johannson nebo René Zellweger.

Ať už tedy jdete na firemní večírek, do divadla, na romantickou večeři nebo jinou společenskou událost, třpytek se letos opravdu nebojte. Nemusíte jít úplně do celých třpytivých rób, ale mírné ozdoby a dekorace na jinak nadčasových kouscích oblečení vás rozzáří. A také budete vypadat jako někdo, kdo se o módu zajímá a má opravdu trendy vkus.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *