Jaké oblečení muži na ženách neradi vidí?

Oblečení, které muži na ženách neradi vidí

Rozdíl mezi posledním módním výstřelkem a názorem vašeho muže může být až propastný. Některé slečny si dokonce stěžují, že i když sledují módu téměř denně a oblékají se dle posledních trendů, tak od svých partnerů slyší něco ve stylu: „Nechceš se jít převléknout?“. Pravdou je, že mužům je dámská móda volná a jejich názor je prostě jen subjektivním pocitem jedince.

V dnešním článku se podíváme na některé kousky oblečení, které muži pravděpodobně nikdy nepochopí. Jestli se jim budete vyhýbat, záleží už jen na vás.

Turecké kalhoty

Volné kalhoty se sníženým sedem často až ke kolenům působí na mnoho mužů asexuálně. Pánové je zkrátka na ženách nesnáší, a to hlavně z toho důvodu, že zcela zakrývají dámské křivky a přidávají 50 kilogramů váhy.

Tlusté svetry

Teplé tlusté volné svetry, které většina žen ocení během zimního počasí, muži zkrátka nesnáší. Ztrácí tak možnost podívat se na dámské tělo a vidí jen hromadu látky, která přidává 3 čísla.

Pánský outfit

Některé ženy rády nosí pánský outfit v kombinaci saka, kalhot, košile a kravaty. Podle některých mužů tak žena přichází o své kouzlo a spíš se stylizuje do role muže, což muži většinou nemají rádi.

Upnuté blůzy a halenky

Je jedno, že jdete na důležitou schůzku a potřebujete vypadat sebevědomě a společensky. Partner vás po příchodu domů nebude moc chválit, protože tento outfit na muže působí někdy až odpudivě. Styl takové té přísné učitelky s blůzou až ke krku nepůsobí moc sexy.

Dlouhé a široké sukně

Na některé muže působí dlouhé široké sukně staromódně, připomínají jim spíš kroj. Navíc muži se rádi podívají na vytvarovaný zadeček nebo dámské sexy křivky. U tohoto modelu tuto možnost ztrácí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *