5 módních předpovědí pro rok 2018

Módní předpovědi 2018

Britský fashion magazín Stylist přinesl několik zajímavých módních předpovědí pro rok 2018. Pojďme se na ně společně podívat.

Plastová móda na vzestupu

Můžeme si klepat na čelo, ale tento trend je pravděpodobně nezastavitelný. Plastové kolekce se draly na veřejnost již v druhé polovině roku 2017 a v roce 2018 bude jejich postup již nezastavitelný. Dívám se na to s údivem, že v dnešní době, kdy se snažíme plastu zbavit, ho budeme kupovat a nosit jako celé módní kolekce. Proto doufejme, že tento trend bude jen čistý marketing, který se nechytne, a v roce 2019 o něm už neuslyšíme.

Oficiální barva roku 2018 bude Ultra Violet

Světle-fialový odstín barvy v anglickém překladu Ultra Violet by měl být trendem roku 2018. Světle fialová až levandulová barva odstartovala hned několik kolekcí a určitě o ní v roce 2018 ještě uslyšíme. V kombinaci např. s mátovou zelenou působí velmi pozitivně.

Škaredě vtipné boty všeho druhu

Aneb pro všechny dívky, které se neberou moc vážně. Boty na stovky způsobů – elfské, krokodýlí nebo pohádkové. Čím ulítlejší, tím lepší. Velké obchodní domy již mají hotové návrhy a některé modely se dají již koupit. S velkou pravděpodobností to bude trend teenagerů, i když, kdo ví.

Logománie

Utratili jste nemalé peníze za obyčejné triko u značky Versace, Gucci, Ralph Lauren nebo Tommy Hilfiger? Značkové logo na tričku vám zajistí společenské uznání. Je to návrat do zlaté éry, kdy stačilo mít na triku Adidas a najednou vás ostatní začali brát úplně jinak. Všechny známé značky mají již produkty tohoto typu hotové, jestli se to uchytí nebo ne teprve uvidíme.

Obří náušnice

Záměrně nepíšeme velké, ale obří. Protože jsou opravdu obrovské. Podívejte se na náušnice návrhářky Anissa Kermiche a uvidíte, o čem je řeč. Dlouhé náušnice ve tvaru kytek a orientu, při použití perel, drahokamů nebo běžných kovů. Zátěž na uši to musí býý obrovská, ale trend je trend! Jestli se dostane do mainstreamu teprve uvidíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *